У Запорізькому регіоні заборгованість з зарплатні сягнула 78 мільйонів

Сума заборгованості з зарплатні на 1 січня 2022 року становить 78,5 млн грн, з них 62 млн грн належать економічно активним підприємствам.

Такі ціфри оприлюднили під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат, додержання мiнiмальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Заступник директора департаменту соцзахисту населення облдержадмiнiстрацiï та секретар комісії Ірина Разуваєва розповіла, що завдяки проведеній роботі в області у 2 півріччі минулого року спостерігалась позитивна динамiка щодо зменшення заборгованості з заробітної плати. Її загальна сума по відношенню до 01.07.2021 зменшилася на 31 млн грн або на 28 %, у тому числі на економічно активних підприємствах вона зменшилась на 35 млн грн, або на 36%.

Сьогодні динаміка погашення боргів з заробітної плати в області переважно залежить від вирішення проблем на державних підприємствах. На 01.01.2022 на 10 підприємствах цієї групи боржників (у т.ч. акціонерних товариств з контрольним пакетом акцiй, що належить державi) заборгованість перевищила 55 млн грн, що становить 70% від всієї суми заборгованості по області.

Читайте також: Влада Запоріжжя проштовхує підвищення вартості проїзду у транспорті

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkomu-rehioni-zaborhovanist-z-zarplatni-siahnula-78-milyoniv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top