У Запорізькому садку, в якому дитині заборонили брати туалетний папір, батьки запропонували «вирішення» проблеми

Днями стало відомо про жахливий випадок в запорізькому дитячому садочку №90. Так, дитині, мати якої не здала 1000 гривень на ремонт кабінету відмовились видавати туалетний папір, бо жінка його не приносила.

Про це повідомили в групі ГО «Хочу вчитись».

Все відбулось після батьківських зборів, на яких домовились здавати по 1000 гривень на ремонт приміщення групи – пофарбувати двері, поклеїти шпалери  та встановити натяжну стелю. Повідомляється, що вихователька наголосила, що дітям на голову вже сиплеться штукатурка, тому чекати неможна.

Одна з мам відмовилась здавати таку суму і стала об’єктом натиску зі сторони інших батьків. Мами дітей дізнавшись, що жінка не буд приносити нічого зі списку господарчих товарів (яких до речі в переліку 14 пунктів) заборонили виховательці давати дитині туалетний папір. Мати жінки зняла запис розмови з вихователькою на камеру, після цього в чаті батьки написали, що дозволяють користуватись «їхнім» папером.


Ситуація після розголошення в соцмережах знайшла продовження. Так, у дописі в групі зазначається, що матері дівчинки запропонували поклеїти шпалери замість того аби здавати гроші.  Керівництво закладу створює комісію з булінгу та запросила матір дитини розбиратись із батьками самостійно.

Як пише ТСН, на закупівлю туалетного паперу взагалі виділяються гроші з міського бюджету. Також в районному відділі освіти підкреслили, що зараз у ситуації розбираються.

Батько одного з дітей цієї групи зв’язався з активістами та повідомив, що насправді жінка сама їх спровокувала і зовсім не виявляла бажання допомагати. Також батько зазначив, що насправді там ще невідомо про стелю і чи будуть її робити. До адміністрації садочку не звертались і батьки самі вирішили робити ремонт, так жодних офіційних даних про прийдешній ремонт немає. Чоловік вважає, що слова виховательки зовсім не є правдою на практиці, а лише словами.Окрім цього насправді жінці й не казали зовсім про те. що вона має клеїти шпалери сама. Зараз батьки збирають підписи і залишаються «на боці» садочка.

Відео розмови з викладачкою можете подивитись за посиланням. 

Читайте також: У центрі Запоріжжя побилися випускник та безпритульний

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkomu-sadku-v-iakomu-dytyni-zaboronyly-braty-tualetnyy-papir-batky-zaproponuvaly-vyrishennia-problemy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top