У запорізькому театрі відкрили сезон унікальною п’єсою-детективом

92-й театральний сезон відкриває іронічний детектив «Ножиці» за однойменним твором Пауля Портнера у постанові заслуженого артиста України Євгена Козьмика. П’єсу ставили в театрах Європи та Америки і скрізь вона ставала хітом. Режисер три роки тому ознайомився з сюжетом і зрозумів – залишити його без уваги не може. Працювати над виставою почали іще у лютому, і результатом роботи колективу відкрили новий театральний сезон. До спектаклю-гри залучили і глядача. саме глядачі мають винести вердикт. Автори ідеї кажуть, взаємодія глядача з акторами вирізняє виставу з-поміж інших.

Цією виставою у театрі імені Магара планували закрити попередній сезон, але у зв’язку з карантином, змушені були перенести прем’єру. Тож у новому сезоні розраховують на довгоочікувану зустріч із глядачем.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkomu-dramatichnomu-teatri-vidkrili-sezon-unikalnoju-p-iesoju-detektivom/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkomu-dramatichnomu-teatri-vidkrili-sezon-unikalnoju-p-iesoju-detektivom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top