У запорізьку школу приїжджають вчитися діти з Дніпропетровщини

Діти з 11 населених пунктів Запорізької області, а також Дніпропетровщини отримали можливість безпечно навчатися офлайн у Павлівській громаді Запорізького району. Місцева школа перейшла на змішаний формат навчання.

У нашій школі навчаються 174 учні, 19 з яких приїжджають з сусідньої області. Це пов’язано з тим, що в нас є укриття, а значить – можливість безпечно навчатися офлайн, – зазначає директорка навчального закладу Олена Сергіївна.

За словами директорки школи, кількість охочих відвідувати навчальні заклади щоденно зростає. Все більше батьків дають згоду на офлайн-навчання, адже на власному досвіді помічають: рівень знань значно підвищується, діти стають більш допитливими, а матеріал засвоюється краще.

Дитині подобається ходити до школи. Насамперед, це очне спілкування з дітьми та соціалізація. Звичайно, рівень знань покращився, – ділиться мати одного з учнів Алла Вікторівна.

Задля розширення освітнього простору розглядається і більш амбітний проєкт – будівництво в регіоні підземних шкіл.

Нагадаємо, наразі у змішаному форматі працює 51 навчальний заклад регіону, 24 з яких – на території Запоріжжя. А це вже майже 10 тисяч дітей Запорізької області, які мають змогу повноцінного навчання та комунікації з однолітками. В планах обласної влади – до 1 вересня – забезпечити можливість офлайн-навчання ще для 50 тисяч школярів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizku-shkolu-pryizhdzhaiut-vchytysia-dity-z-dnipropetrovshchyny.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top