У ЗОВА керівників структурних підрозділів перевірятимуть на «детекторі брехні»

У Запорізькій ОВА керівники підрозділів будуть проходити перевірку на поліграфі.

Про це 6 жовтня повідомив на брифінгу щодо криміногенної ситуації в Запорізькій області очільник ЗОВА Юрій Малашко, інформує кореспондент Акцента.

Як зазначив голова Запорізької ОВА, наразі «з метою зкоординованих дій з контролю бюджетних коштів» утворюється робоча група «Прозорості та Підзвітності», до складу якої будуть входити представники влади, ДБР, НАБУ, СБУ, поліції, НАЗК тощо: перевіряються можливі факти корупції та зловживань, у тому числі — в медичній сфері, сфері пасажирських перевезень та екології.

Зокрема, за словами Юрія Малашка, за незадовільну роботу із забезпечення укриттів було понижено у посаді начальника департаменту з цивільного захисту.

Також, з його слів, в подальшому перевірку на «детекторі брехні» (поліграфі) стануть проходити керівники структурних підрозділів, а частина представників влади вже надали на це згоду:

“Щодо проходження поліграфу — боятися немає чого, дуже багато керівників структурних підрозділів ОВА вже надали згоду на проходження поліграфу. До цієї ініціативу запрошую депутатів та керівників міської ради”, — пояснив голова ОВА. 

Голова ЗОВА Юрій Малашко (праворуч) на брифінгу щодо
криміногенної ситуації в Запорізькій області. Фото: Акцент.

Голова ЗОВА закликав інших керівників та депутатів міськради та області проходи «тест доброчесності» з використанням поліграфа.

Тематичне зображення — ілюстративне з відкритих джерел. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zova-kerivnikiv-strukturnih-pidrozdiliv-pereviryatimut-na-detektori-brehni/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top