У зруйнованих будинках Запоріжжя тривають відновлювальні роботи: що зроблено (ФОТО)

У багагатоповерхових будинках, в які влучили ворожі ракети у Запоріжжі, тривають ремонтні роботи. У міській раді розповіли, на якому етапі відновлення будинків.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

Так, у будинку на Кияшка, 22 у Запоріжжі тривають внутрішні роботи. У квартирах та на сходових клітинах будинку проводять штукатурні та шпаклювальні роботи. У всіх під’їздах багатоповерхівки виконується заміна каналізаційних випусків. Найближчим часом у квартирах почнуть укладати кахельну плитку.

Соборний, 151. У відновленій частині будинку відремонтовано 9 квартир, ще 3 квартири – в роботі. У всіх під’їздах проводиться заміна перил. На фасаді змонтовано архітектурні елементи. На прибудинковій території завершують облаштування укриття.

Зестафонська, 10. У квартирах пошкодженого під’їзду виконано внутрішні роботи. Наразі опрацьовується питання підключення газу (після його вирішення люди зможуть повернутися квартир). Триває ремонт 2-го під’їзду.

Сталеварів, 16. Тривають штукатурні роботи у підвалі. Наступного тижня почнеться монтаж мереж каналізації, водо- і електропостачання та опалення у квартирах відбудованого під’їзду. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zrujnovanih-budinkah-zaporizhzhya-trivayut-vidnovlyuvalni-roboti-shho-zrobleno-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top