У зруйнованому будинку в центрі Запоріжжя майже відновили 1-й поверх

У історичному будинку на проспекті Соборному, 151 в Запоріжжі вже майже відновили зруйнований 1-й поверх.

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передає Акцент.

Так, наразі завершене мурування 1-го поверху. Наступного тижня стартує відновлення 2-го поверху. Збудовано опорну колону у підвалі. Паралельно утеплюється фасад будинку та йде ремонт покрівлі. Вчора почався також ремонт 1-го під’їзду.

Також повідомляється про виконані роботи ще на трьох об’єктах.

Кияшка, 22. Завершується відновлення стіни та встановлення крокв. Пошпакльовано стіни укриття. Демонтовано стару систему опалення, наступного тижня монтуватимуть нову.

Сталеварів, 16. Завершено бетонні роботи у підвалі. Наступного тижня бетонуватимуть плити перекриття між підвалом і 1-м поверхом, розбиратимуть старий дах і облаштовуватимуть новий.

Зестафонська, 10. Облаштовано частину покрівлі. У пошкодженому під’їзді забетоновано плити перекриття даху. Йде підготовка до утеплення будинку. Змонтовано і утеплено стояки водопостачання та водовідведення, по квартирам розведено електромережу. Квартири пошпакльовано на 90%. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Жахливі наслідки обстрілів Запорізької області: є загиблий (ФОТО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zrujnovanomu-budinku-v-tsentri-zaporizhzhya-majzhe-vidnovili-1-j-poverh/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top