У зруйнованому будинку в центрі Запоріжжя майже закінчили відбудову 5-го поверху (ФОТО)

На Соборному, 151 у Запоріжжі вже практично закінчено відбудову 5-го поверху. У відновленій частині звели сходи, виконують «стяжку» підлоги і штукатурні роботи.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

Відомо, що наступного тижня забетонують перекриття, щоб почати відбудову даху. Наразі завершено капремонт покрівлі над вцілілою частиною зі сторони проспекту, зі сторони Сталеварів роботи тривають. Продовжується ремонт підʼїздів, утеплення фасаду, заміна мереж.

Щодо ситуації ще на 3-х будинках:

Кияшка, 22. Завершено монтаж стояків опалення, прокладають електромережі, «стягують» підлогу. Наступного тижня встановлюватимуть батареї, індивідуальний тепловий пункт, вікна.

Сталеварів, 16. Забетоновано перекриття між 2-м та 3-м поверхами, встановлюватимуть опалубку для колон 3-го поверху. Наступного тижня зводитимуть стіни 1-го поверху з газо-бетонних блоків.

Зестафонська, 10. Триває підключення до мереж радіаторів опалення. У квартирах прокладають електромережі, виконано підготовку до малярних робіт, замовлено плитку та шпалери. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Запоріжжі оголосили тендери на відбудову двох пошкоджених багатоповерхівок Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zrujnovanomu-budinku-v-tsentri-zaporizhzhya-majzhe-zakinchili-vidbudovu-5-go-poverhu-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top