«Учасники фейкових виборів у Бердянську воліють залишатися в тіні», — Віктор Дудукалов

Агресор готується до фейкових виборів на тимчасово окупованих територіях частини Запорізької області. Якщо раніше місцеві колаборанти гордо демонстрували світлини з передвиборчих кампаній, то тепер вони воліють залишатися непомітними.

Про це розповів заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов під час ефіру «Апострофа».

«Вибори — це ще один фейк, який нічого не вирішує та не має жодних юридичних наслідків. Окуп*нти тепер почали ховати колаборантів й списки. Публікують фотографії зі зборів, але цікаво, що вони переважно зроблені зі спини. Колаборанти більше не хочуть так блискуче виходити з тіні, як раніше. Вони розуміють, що в майбутньому на них чекає тюрма. Отже, все, що відбувається під прикриттям виборів, — це лише відвертий обман, за яким добре наживаються як місцеві зрадники, так і окуп*ційна влада», — розповів Віктор Дудукалов.

Нагадаємо, російські окупанти готуються до виборів на тимчасово захоплених територіях частини Запорізької області та розпочали нову хвилю роспаспортизації серед місцевого населення. Так звані вибори мають відбутися восени.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/uchasnyky-feykovykh-vyboriv-u-berdiansku-voliiut-zalyshatysia-v-tini-viktor-dudukalov.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top