Учасники запорізького Майдану прийняли резолюцію – текст

Сьогодні, 6 жовтня під час акції протесту проти капітуляції України присутні прийняли резолюцію та звернулися до Верховної Ради, Запорізької обласної ради та Запорізької міської ради.

Звернення Ми, учасники Віче, заявляємо, що реалізація так званої «формули Штайнмайєра», на яку погодились представники України в трьохсторонній контактній групі у Мінську, є здачею національних інтересів та початком капітуляції нашої країни. Ми вважаємо, що після реалізації «формули», Україна отримує легітимізацію і тривале консервування самопроголошених адміністрацій в окремих районах Донецької та Луганської областей, окупованих російським агресором. Бо за допомогою так званих місцевих виборів та проведення під прицілом російської зброї наступних виборів до Верховної Ради, на цих територіях остаточно закріпиться присутність представників терористичних угруповань на національному рівні. Примарний мир нам подають як перемогу, але це не так. Ми закликаємо до єдності. Предметом загальнонаціонального консенсусу може стати дорожня карта реалізації Мінських домовленостей. Вона встановить чітку пріоритетність безпекових кроків над політичними. Цей документ можна і потрібно закріпити законодавчо. Саме закон надає можливість всім гілкам влади діяти одночасно в одному напрямку, а також встановити відповідальність у разі його невиконання. Ми, учасники запорізького Віче, звертаємось до Запорізької міської ради та Запорізької обласної ради з вимогою звернутись до Верховної ради – розробити та прийняти закон про реалізацію Мінських домовленостей. Принциповими моментами закону повинні бути «спочатку безпека та контроль над кордоном, а потім вибори» та ввід миротворців ООН на всі тимчасово окуповані Росією території. Під час прийняття закону закликаємо створити умови для його обговорення з представниками громадянського суспільства. Слава Україні! Учасники Віче м. Запоріжжя 06.10.2019р

Нагадаємо, сьогодні 6 жовтня, на Майдані Героїв (біля будівлі облдержадміністрації) зібралися ветерани АТО та ООС разом з патріотично налаштованими мешканцями протестують проти підписання Україною «формули Штайнмайєра» у рамках Мінських угод.

На сцені виступили громадські активісти, волонтери, ветерани АТО та ООС та містяни. Більшість людей прийшли з українськими прапорами, символікою, принесли плакати з написом “Ні капітуляції”.

Запоріжці закликають не допустити надання особливого статусу окупованим територіям, притягнути до відповідальності зрадників, проводити вибори на території ОРДЛО закликають лише після повної деокупації та відновлення кордонів.

Читайте також: Запорізькі депутати від фракції «ЄС» зробили заяву на Майдані

Источник: https://forpost.media/novosti/uchasniki-zaporizkogo-majdanu-prijnjali-rezoljuciju-tekst.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top