Учні 13 запорізьких шкіл зі 118 повернулися за парти

З 15 листопада учні 5-11 класів можуть повернутись до очного режиму навчання у школах. Для цього у навчальному закладі має бути вакциновано 100% викладацького складу. На сьогоднішній день цим вимогам відповідає 13 запорізьких шкіл зі 118.

Як повідомили у пресслужбі міськради, гімназія «Контакт» стала однією з перших серед загальноосвітніх закладів Запоріжжя, де викладацький колектив вакцинований на 100%. Тут 79 працівників, з них 4 особи надали довідку про нещодавно перенесену коронавірусну інфекцію, решта – пройшли два етапи вакцинації.

– Як і раніше, наші викладачі проводять уроки у засобах індивідуального захисту. За кожним класом закріплений один кабінет. На перервах у нас регулярні провітрювання. Скрізь розставлені дезінфікуючі засоби. Коридорами встановлені рециркулятори, які допомагають посилити рух повітря в приміщенні. Звичайно, щодня у нас температурний скринінг. Робимо все можливе, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції, – розповіла директорка запорізької гімназії «Контакт» Тамара Заварзіна.

Читайте також: з 15 листопада учні 1-4 класів шкіл Запоріжжя закінчують дистанційне навчання та починають повноцінно відвідувати навчальні заклади.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/uchni-13-zaporizkih-shkil-zi-118-povernulisja-za-parti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=uchni-13-zaporizkih-shkil-zi-118-povernulisja-za-parti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top