«УДАР Віталія Кличка» у Київраді висловив підтримку грузинському народові

Фракція партії «УДАР Віталія Кличка» висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву співголови фракції «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Білоцерковця на сесії Київської міської ради.

«Сьогодні в місті-побратимі Києва – Тбілісі – відбуваються фундаментальні події. Боротьба за демократію, свободу, боротьба проти кремля, за свою єдність. Навіть проблеми у нас братські, з одними обличчями, які не змінюються вже кілька десятків років. Ми висловлюємо солідарність із боротьбою грузинського суспільства за свободу, незалежність, демократію. Та проти спроб придушити громадянське суспільство», — йдеться у заяві фракції.
В «УДАРі Віталія Кличка» зазначили, що з хвилюванням спостерігають за спробами ухвалити законопроєкт «про іноземних агентів», який скопійований з аналогічного закону, ухваленого в авторитарному Кремлі. І закликали грузинський уряд до діалогу із суспільством.
«Ми занепокоєні тим, що закон про іноземних агентів може підірвати прагнення Грузії до європейської інтеграції. І віримо в те, що Грузія може змінитися. Бо євроатлантичне майбутнє у нас з вами спільне. Грузинський уряд має поважати ненасильницькі протести і вступити в діалог, а не придушувати їх», — наголосив у своєму виступі Дмитро Білоцерковець.
Народ Грузії має право визначати шлях своєї країни без примусу, підкреслили в «УДАРі».
«Ми висловлюємо свою підтримку громадянському суспільству. Громадські організації та незалежні медіа є критично важливими для здорової демократії. Натомість закон про іноземних агентів, скопійований з авторитарної Росії, може придушити ці важливі голоси та підірвати довіру громадськості до влади», — зазначено в заяві.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/267974/udar-vitalija-klichka-u-kiivradi-visloviv-pidtrimku-gruzinskomu-narodovi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top