Україна отримає додатково 500 млн доларів від Світового банку

Україна отримає додатково 500 млн доларів від Світового банку

КИЇВ. 22 червня. УНН. Україна отримає додатково 500 млн доларів, в рамках нової Угоди зі Світовим банком про залучення кредитного фінансування під гарантію Великої Британії. Кошти підуть на зарплати працівникам ДСНС, освітянам, пенсії, соціальну та медичну допомогу, пише УНН з посиланням на Міністерство фінансів України. Деталі
21 червня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Керуючий директор Світового банку з питань операційної діяльності Анна Б’єрде підписали Угоду про залучення додаткового кредитного фінансування у сумі 500 млн доларів під гарантію Великої Британії у рамках конференції з відновлення України в Лондоні.
Зазначені кошти є частиною п’ятого додаткового фінансування проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» PEACE. Загальний обсяг коштів під гарантії Великобританії в рамках проекту PEACE становить 2 млрд доларів.
«Ми вдячні Уряду Великої Британії та команді Світового банку за тривалу співпрацю та надважливу фінансову підтримку. Зазначені кошти є ще одним вагомим внеском для підтримки економічної та фінансової стабільності в Україні. Це дозволить нам і надалі забезпечувати виплати заробітних плат працівників державних органів, соціальних та пенсійних виплат, оплату медичних послуг за програмою медгарантій», — зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.
Кошти позики будуть спрямовані на оплату праці працівників державних органів небезпекового сектору, у тому числі Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працівників бюджетних установ освітньої сфери (педагогічних працівників та працівників ЗВО), на щомісячні пенсійні виплати та виплати за окремими програми державної соціальної допомоги, а також на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС покриє 45% усіх потреб: фон дер Ляєн розкрила деталі нового фонду для України

Джерело:
УНН

Теги: Світовий банк, Україна, кошти, допомога, угоди, Велика Британія, відновлення, кредити, Мінфін

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/258215/ukraina-otrimaie-dodatkovo-500-mln-dolariv-vid-svitovogo-banku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top