Україна планує перетворити зиму на зброю: що відомо

Згідно з інформацією, опублікованою у виданні New York Times, цієї зими Збройні сили України розглядають плани щодо атак на ракетами командні центри, склади боєприпасів і лінії постачання в тилу російських окупантів з метою зниження боєздатності Російської Федерації. Американські ракети Atacms надають українським Збройним силам можливість проводити удари по позиціях ворога на всій окупованій території.

Зазначено, що кожен кілометр просування Збройних сил України на півдні створює нові проблеми для російських військ. Проте, Росія в 2023 році показала кращу адаптацію до бойових дій порівняно з попередніми роками, що може включати зміну маршрутів постачання і використання артилерії та авіації для захисту від обстрілів Збройних сил України.

Аналітик Джек Вотлінг вважає, що якщо російські війська будуть втягнуті в оборону на широкому фронті і їхню логістику сильно порушено, то це може призвести до проблем і негоди для них.

Зокрема, Росія ймовірно буде намагатися завдавати удари по цивільній енергетичній інфраструктурі України. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ukrayina-planuye-peretvoriti-zimu-na-zbroyu-shho-vidomo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top