Важные новости

Україна ратифікувала революційний документ: чому церква проти та чому Стамбул вийшов з конвенції

Щороку від насильства в Україні страждає понад 150 тисяч жінок. Переслідування, сексуальні домагання, залякування і погрози — все це відтепер кримінал. Покласти кінець безкарності злочинців, власне, і покликана Стамбульська конвенція — документ, що зібрав кращі юридичні напрацювання з цієї теми.

Діти, старенькі і чоловіки теж можуть страждати від насильства. Стаття 4 конвенції передбачає захист прав жертв насильства будь-якої статі, віку, сексуальної орієнтації і гендеру. І саме цей аспект затягнув ратифікацію документа на десятиріччя, відколи його підписали в Україні.

«Гендер» – це те, ким людина себе почуває. Власне цей термін став проблемним для церкви і деяких політиків, які вважають, що документ шкодить традиційним сімейним цінностям українського суспільства. І є кроком до легалізації одностатевих шлюбів.

З цієї ж причини, Туреччина — країна, яка першою ратифікувала конвенцію, першою з неї і вийшла. Заявивши, що документ використовували для «нормалізації гомосексуальності», що є несумісним із соціальними та сімейними цінностями Туреччини». Аби уникнути різнотлумачень, Україна додала у Стамбульську конвенцію свої «пунктики».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ukraina-ratifikuvala-revoljucijnij-dokument-chomu-cerkva-proti-ta-chomu-stambul-vijshov-z-konvencii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukraina-ratifikuvala-revoljucijnij-dokument-chomu-cerkva-proti-ta-chomu-stambul-vijshov-z-konvencii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top