Україна відмовилася від переговорів на умовах Путіна

Росія поширює фейк, що Україна нібито відмовляється від переговорів. Натомість українська сторона запевняє, що готова говорити, однак лише на своїх умовах.

«Будь-яка війна неминуче завершується переговорами. Україна почула переговорну позицію, окреслену у Москві. Вони знають наш погляд на переговорний формат та нашу позицію. Тому їхні коментарі про те, що ми начебто відмовилися від переговорів, це просто частина їхньої тактики. Вони намагаються завести переговори в глухий кут ще до їх початку. Ясно, що потрібний інший підхід. Переговори мають ґрунтуватися на здоровому глузді та бути такими, щоб можна було напрацювати чесне рішення на користь людей та національної державності України. Своїм опором українці довели, що загнати нас у глухий кут – це нереалістична амбіція», – прокоментував радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Він також зазначив, що обстріли вночі та вранці спростовують брехню росіян про «наказ зупинитися». За словами Подоляка, «Зеленський категорично не сприймає будь-які неприйнятні для України умови та ультиматуми – лише повноцінні переговори»..

«Так. Україна відмовилася від переговорів Тому що умови, які передала через посередників російська сторона, нас не задовольняють. Це була спроба змусити нас до капітуляції. Ми передали їм сигнал, що умови можливого мирного договору можливі за умов Києва, а не Москви», – заявив Олексій Арестович.

Нагадаєио,

Источник: https://forpost.media/vijna/ukraina-vidmovylasia-vid-perehovoriv-na-umovakh-putina.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top