Україна знаходиться в ганебній ситуації і в сфері економіки, і соціального забезпечення, і вже навіть у харчуванні Збройних сил України: Ігор Артюшенко – про результат некомпетентності влади

В ефірі 5 каналу обговорили результати роботи нової влади. Народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко озвучив наслідки, до яких привела некомпетентність влади.

– Влада продовжує демонструвати крайню некомпетентність, недолугість дилетантизм, тому що тільки в останні тижні ми почали чути, що необхідно боротися з епідемією коронавірусу, хоча на календарі вже квітень, а всі подібні рішення необхідно було приймати якщо не в січні, то в лютому. Одночасно з тим ми бачили кадрові перестановки, зміни уряду, звільнення міністра охорони здоров’я.
Як результат, Україна знаходиться в ганебній ситуації і в сфері економіки, і соціального забезпечення, і вже навіть у харчуванні Збройних сил України. Але виклики для країни і особливо для Зеленського за останній рік не змінилися.

І перед нами стоять два виклики:
1. Зовнішній. Це збройна агресія Росії і відсутність відповіді на питання, яким чином Зеленський збирається повертати мир на українських умовах.
2. Внутрішній. Це одіозний олігарх Коломойський, якому Зеленський зобов’язаний обранням на посаду.

Або очільник держави повинен стати разом з українським народом і прийняти рішення проти Коломойського. Або далі працювати на олігарха, але в умовах епідемії та російської агресії, це буде крахом для держави, – наголосив політик.

Ігор Артюшенко підкреслив що той факт, що «Європейська Солідарність» протягнула руку владі в ключових для України рішеннях не означає, що партія перестає бути опозиційною.

– Тому Європейська Солідарність, як державницька політична сила, яка не женеться за рейтингами, протягнула руку владі. Це взагалі не означає, що ми припиняємо бути у системній опозиції до останньої.
Та в цій ситуації, коли український парламент приймає закон, що не дозволить повернути олігарху ним же пограбований банк та надасть можливість повернути довіру до України з боку міжнародних фінансових інституцій, то звичайно наша фракція буде голосувати “за”.

Бо бути в опозиції до влади зовсім не означає бути в опозиції до України і тих рішень, які необхідні державі. І ухвалення «антиколомойського» закону – це саме одне з таких нагальних рішень, – підсумував парламентар.

Влада продовжує демонструвати крайню некомпетентність, недолугість дилетантизм, тому що тільки в останні тижні ми почали чути, що необхідно боротися з епідемією коронавірусу, хоча на календарі вже квітень, а всі подібні рішення необхідно було приймати якщо не в січні, то в лютому. Одночасно з тим ми бачили кадрові перестановки, зміни уряду, звільнення міністра охорони здоров'я.Як результат, Україна знаходиться в ганебній ситуації і в сфері економіки, і соціального забезпечення, і вже навіть у харчуванні Збройних сил України. Але виклики для країни і особливо для Зеленського за останній рік не змінилися.І перед нами стоять два виклики:1. Зовнішній. Це збройна агресія Росії і відсутність відповіді на питання, яким чином Зеленський збирається повертати мир на українських умовах.2. Внутрішній. Це одіозний олігарх Коломойський, якому Зеленський зобов'язаний обранням на посаду.Або очільник держави повинен стати разом з українським народом і прийняти рішення проти Коломойського. Або далі працювати на олігарха, але в умовах епідемії та російської агресії, це буде крахом для держави.Тому Європейська Солідарність, як державницька політична сила, яка не женеться за рейтингами, протягнула руку владі. Це взагалі не означає, що ми припиняємо бути у системній опозиції до останньої.Та в цій ситуації, коли український парламент приймає закон, що не дозволить повернути олігарху ним же пограбований банк та надасть можливість повернути довіру до України з боку міжнародних фінансових інституцій, то звичайно наша фракція буде голосувати "за".Бо бути в опозиції до влади зовсім не означає бути в опозиції до України і тих рішень, які необхідні державі. І ухвалення "антиколомойського" закону – це саме одне з таких нагальних рішень.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Пʼятниця, 3 квітня 2020 р.

 

Сообщение Україна знаходиться в ганебній ситуації і в сфері економіки, і соціального забезпечення, і вже навіть у харчуванні Збройних сил України: Ігор Артюшенко – про результат некомпетентності влади появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukraina-znahoditsja-v-ganebnij-situacii-i-v-sferi-ekonomiki-i-socialnogo-zabezpechennja-i-vzhe-navit-u-harchuvanni-zbrojnih-sil-ukraini-igor-artjushenko-pro-rezultat-nekompetentnosti-vladi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top