Українці мають приходити до аптек з телефоном: Ляшко назвав причину

Міністерство охорони здоров’я України в особі голови Віктора Ляшка звертається до українських громадян із специфічним проханням. Через зміни у процесі видачі ліків, кожен, хто купує медикаменти за електронним рецептом, має при собі мати мобільний телефон.

Процес видачі електронного рецепта

Віктор Ляшко деталізував процедуру видачі ліків за електронним рецептом, яка передбачає отримання коду на мобільний телефон. Цей код необхідно назвати фармацевту для підтвердження отримання медикаментів. Відзначено, що відсутність телефону при собі може створити незручності як для покупців, так і для аптек.

Заклик до Дії

Міністр наголошує на необхідності завжди мати при собі мобільний телефон під час візиту до аптеки. Це забезпечить гладке отримання ліків за програмою «Доступні ліки», яка дозволяє українцям отримувати певні лікарські засоби безкоштовно або з мінімальною доплатою.

Програма «Доступні Ліки»

Програма «Доступні ліки» відкриває можливості для українців отримувати важливі медикаменти без значних фінансових витрат. Ініціатива підкреслює зобов’язання держави підтримувати здоров’я своїх громадян через доступність лікувальних засобів. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ukrayintsi-mayut-prihoditi-do-aptek-z-telefonom-lyashko-nazvav-prichinu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top