Українці можуть отримати в ПриватБанку кешбеки до 25 тисяч гривень

Клієнти ПриватБанку зможуть отримати щомісячний кешбек до 25 тис грн за отримання чи відправку міжнародних переказів на картку Visa.

Програма кешбеку діятиме з 15 травня до 15 вересня 2024 року. Щоб отримати кешбек до міжнародних переказів, потрібно зареєструватися на сайті банку https://newpromos.privatbank.ua/keshbek_za_mizhnarodni_perekazy_z_Visa та надіслати або отримати будь який міжнародний переказ на суму від 500 грн з карткою Visa від ПриватБанку та оплатити щонайменше дві покупки на загальну суму від 100 грн будь-якою карткою Visa від ПриватБанку в магазинах чи інтернеті в Україні або за кордоном.

Щомісяця серед учасників програми розігруватимуть 280 кешбеків на суму від 250 до 2500 грн. Максимальний кешбек 25 тис грн буде розіграний за підсумками акції. В програмі беруть участь усі види термінових грошових переказів і міжнародних платежів, що доступні для отримання та надсилання в ПриватБанку включаючи отримання грошової допомоги від міжнародних благодійних організацій.

Міжнародні перекази на картку Visa можна отримати або надіслати (з урахуванням встановлених обмежень військового стану) через веб версію або мобільний банк Приват24, у банкоматі чи терміналі самообслуговування ПриватБанку та за телефоном Сервісного центру банку 3700. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ukrayintsi-mozhut-otrimati-v-privatbanku-keshbeki-do-25-tisyach-griven/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top