Українці отримають додатковий вихідний на цьому тижні та ще ряд вихідних в січні (дати)

У січні 2021 року українці, в цілому, будуть відпочивати 12 днів.

В останньому місяці 2020 року українці отримають додатковий вихідний. Це пов’язано з католицьким Різдвом, яке відзначається 25 грудня. Отже, українці відпочиватимуть три дні поспіль – з п’ятниці по неділю, тобто з 25 по 27 грудня. Окрім того, завтра, 24 грудня, робочий день рекомендують скоротити на годину. Скорочений графік очікують і 31-го числа, яке припадає на четвер.

У січні 2021 року українці, в цілому, будуть відпочивати 12 днів. Робочих днів у цьому місяці буде 19. Крім традиційних вихідних в суботу та неділю, будуть ще додаткові 2 дні відпочинку з нагоди свят 1 та 7 січня. 1 число – п’ятниця, тому в українців буде цілих 3 дні для відпочинку поспіль – до 3 січня.

7 січня – четвер, тому не потрібно буде працювати і в п’ятницю, 8 січня. Так, українці отримають чотири вихідних поспіль – 7, 8, 9 і 10 січня. Однак, додатковий вихідний потрібно буде відпрацювати в суботу, 16 січня.

Також в січні буде дуже багато святкових дат. Так, крім Нового року і Різдва, українці відзначатимуть ще ряд свят, серед яких:

6 січня – Святвечір;
14 січня – Старий Новий рік;
19 січня – Хрещення Господнє;
22 січня – День Соборності України;
25 січня – День студента, Тетянин день, а також Китайський Новий рік;
27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту;
29 січня – День пам’яті героїв Крут, День працівника пожежної охорони;
31 січня – Міжнародний день ювеліра.

Читайте також: Щедрик, якого ви ще не чули: оркестр Військово-повітряних сил США привітав українців з новорічними святами (відео)

Сообщение Українці отримають додатковий вихідний на цьому тижні та ще ряд вихідних в січні (дати) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukrainci-otrimajut-dodatkovij-vihidnij-na-comu-tizhni-ta-shhe-rjad-vihidnih-v-sichni-dati.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top