Українці вимагають у президента закріпити за РФ статус держави-агресора: петиція

Проти України вже більше 6 років триває агресія з – боку Російської Федерації, а саме окупація Крими та частину Донецької і Луганської областей. Тому українці опублікували петицію для подання на голосування до ВРУ  проект закону України «Про Колабораціонізм».

«Закон України “Про Колабораціонізм” має раз і назавжди чітко визначити статус громадян, які воюють на стороні агресора. Це не тільки дасть змогу нарешті назвати речі своїми іменами, а й показати, що ж таки відбувається у нашій країні 7 рік поспіль», – пише ініціатор Станіслав Ляшенко.

Також зазначається, що одночасно з цим законодавчо закріпити і визначити статус РФ як держави-окупанта та агресора. Заборонити діяльність політичних об’єднань(партій) та громадських організацій, які матеріально, інформаційно та іншим чином підтримують державу-окупанта.

Сообщение Українці вимагають у президента закріпити за РФ статус держави-агресора: петиція появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukrainci-vimagajut-u-prezidenta-zakripiti-za-rf-status-derzhavi-agresora-peticija.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top