Українська авіакомпанія «кинула» пасажирів в аеропорту Батумі: мешканці Запоріжжя не змогли повернутися до України

Українська авіаційна компанія Yanair не змогла забезпечити рейс Батумі-Київ та ігнорувала пасажирів, які не змогли повернутися додому вчасно.

17 серпня мешканка Запоріжжя разом зі своїм хлопцем та ще трьома родинами (серед яких були двоє малолітніх дітей та чоловік похилого віку із діабетом) намагалися полетіти з Батумі до столиці України. Про це повідомляє «Форпост» з посиланням на постраждалу.

Приїхавши до аеропорту Батумі та не знайшовши потрібного рейсу на табло, дівчина почала шукати інформацію на сайті аеропорту, де час відправлення було зазначено на 18:25, проте на сайті Yanair вказано, що літак вилетів о 12 дня.

Знайшовши на сайті компанії номер телефону, дівчина підійшла до працівниць аеропорту, які сказали їй, що постраждалі «самі винні, вказали невірну пошту», і що вони тут ні до чого.

Після довгих суперечок пасажирам рейсу просто запропонували приїхати в аеропорт на наступний день в надії, що хтось з інших пасажирів не прийде і будуть вільні місця. При цьому їм не гарантували, що сядуть всі 10+ пасажирів, які не змогли вилетіти з Батумі. Увесь цей час компанія ігнорувала дзвінки та повідомлення постраждалих.

Всі причетні до цієї ситуації пропускали повз вуха питання з приводу подальшого проживання, варіантів дістатися додому, посольство України також, за словами дівчини, проігнорувало проблему.

Через ситуацію, яка склалася, у дівчини з її партнером «згоріли» квитки на потяг до Запоріжжя, вони витратили додаткові гроші на проживання в Батумі, на нові авіаквитки (компанія Yanair пообіцяла, що протягом 10-и робочих днів їм повернуть гроші), і так далі.

Постраждала запоріжанка розповіла, що їй з хлопцем та ще одній родині пощастило знайти квитки на літак на наступний день, ще одній родині — через день. Щодо інших пасажирів інформації немає.


Читайте також: Медузи відступають: у Бердянську відпочивальники показали чистий пляж (відео)

Источник: https://forpost.media/glavnoe/ukrainska-aviakompaniia-kynula-pasazhyriv-v-aeroportu-batumi-meshkantsi-zaporizhzhia-ne-zmohly-povernutysia-do-ukrainy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top