Українські медики отримали 140 кисневих концентраторів від Фонду Ріната Ахметова і ПУМБ

Всього в грудні Фонд Ріната Ахметова і ПУМБ закупили і вже передали в 27 лікарень різних регіонів України 140 кисневих концентраторів. Устаткування вручено в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні». Раніше Фонд, ПУМБ, ФК «Шахтар» і бізнеси групи SCM доставили в державні лікарні більше 200 апаратів ШВЛ високого класу, 200 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту і витратних матеріалів, 337 тисяч експрес-тестів і понад 1000 одиниць медичного та лабораторного обладнання, – сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

Заступник керуючого регіональним центром ПУМБ уХаркові Андрій Євсєєв розповів, що сучасне обладнання, яке передає Фонд і бізнеси SCM, допомагає в порятунку життів.

– Життя кожної людини безцінне. Тому ми продовжуємо підтримувати лікарні у важкій боротьбі з COVID-19. Важливо, що після закінчення пандемії коронавірусуобладнання сприятиме ефективному лікуванню інших хвороб, – додав Андрій Євсєєв.

Головний лікар Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні Павло Нартов подякував Фонду Ріната Ахметова і ПУМБ за допомогу:

– Сьогодні в нашій лікарні перебувають пацієнти із середньотяжким і тяжким перебігом хвороби. Поки коронавірус не відступає, нам постійно потрібні в достатній кількості ліки, обладнання, кисень, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби. Вдячний Фонду Ріната Ахметова і ПУМБ за шість потужних кисневих концентраторів. Вони допоможуть нам якісно лікувати харків’ян.

Кисневі концентратори – життєво необхідне обладнання для лікування хворих середньої тяжкості. Фонд Ріната Ахметова і ПУМБ передають лікарям 10-літрові кисневі концентратори KSOC-5, Jiangsu Konsung Bio-MedicalScience and Technology Co. Ltd. Ця модель може одночасно забезпечувати двох пацієнтів, які потребують кисневої підтримки під час лікування COVID-19. Такі безпечні й енергозберігаючі кисневі концентратори стануть у пригоділікарям і після закінчення пандемії. Вони можуть бути використані в лікуванні не тільки захворювань органів дихання, а й серцево-судинної, і церебральної судинної системи, при гіпоксії.

Рінат Ахметов виділив 300 мільйонів гривень на допомогу Україні в боротьбі з коронавірусом. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину. Для ефективної роботи Фондом було створено проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Проєкт не має аналогів в країні. Це системна і масштабна приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медичним установам.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ukrainski-mediki-otrimali-140-kisnevih-koncentratoriv-vid-fondu-rinata-ahmetova-pumb/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukrainski-mediki-otrimali-140-kisnevih-koncentratoriv-vid-fondu-rinata-ahmetova-pumb

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top