Українські металургійні підприємства передають лікарням країни тисячі тонн кисню

За останні пів року підприємство Запоріжсталь відвантажило близько 3300 тонн кисню. Лише за листопад вдалося передати лікарням 1000 тонн кисню. Його отримали 23 медзаклади України у Запорізькій, Дніпропетровській, Київській, Житомирській, Харківській, Херсонській, Донецькій та інших областях.

І кисневу підтримку забезпечує не лише Запоріжсталь. З початку листопада інші підприємства Метінвесту відвантажили 1828 тонн медичного кисню. А з жовтня 2021 року, коли посилилася потреба кисню в Україні, група Метінвест безоплатно передала лікарням України 3608 тонн кисню.

Окрім збільшення кількості самого кисню, збільшується і географія допомоги. Наразі – це 14 областей України.

У компанії зазначають: як і в перші дні пандемії, так і по сьогодні металурги підтримують медиків на передовій боротьбі з COVID-19. Тому ще більша кількість українців матиме шанс на успішне лікування від COVID-19.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ukrainski-metalurgijni-pidpriiemstva-peredajut-likarnjam-kraini-tisjachi-tonn-kisnju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukrainski-metalurgijni-pidpriiemstva-peredajut-likarnjam-kraini-tisjachi-tonn-kisnju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top