Українські студенти почнуть вчитися з 15 серпня та ходити на заняття по суботах: рекомендації МОН

Для українських студентів новий навчальний рік розпочнеться 15 серпня

Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти розпочати освітній процес у 2022/23 навчальному році для студентів старших курсів орієнтовно з 15 серпня 2022 року, а також використовувати для навчання суботні дні в теплу частину року.  Такі рекомендації отримали керівники закладів освіти від МОН.

Також закладам освіти радять  внести відповідні зміни до графіка освітнього процесу та відпусток працівників.

Вишам рекомендують скоригувати структуру навчального року з урахуванням особливостей навчання в осінньо-зимовий період, передбачивши завершення зимової заліково-екзаменаційної сесії до кінця листопада 2022 року, а початок другого семестру — орієнтовно 15 лютого 2023 року.

Освітній процес для студентів перших курсів закладів фахової передвищої освіти на основі 9 класів рекомендовано розпочати орієнтовно з 15 серпня, а студентів перших курсів закладів освіти на основі повної загальної середньої освіти — орієнтовно 15 вересня, але не пізніше 1 жовтня.

Першокурсники магістратури на основі вищої освіти мають розпочати навчання орієнтовно 1 жовтня 2022 року.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що Студентів, які опинилися в зоні бойових дій чи в окупації, звільнили від боргів за оплату навчання

Читайте також: У Мелітополі колаборанти вимагають від студентів та викладачів плату за власні документи

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Українські студенти почнуть вчитися з 15 серпня та ходити на заняття по суботах: рекомендації МОН появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/ukrayinski-studenti-pochnut-vchitisya-z-15-serpnya-i-hoditimut-na-zanyatti-po-subotah-rekomendatsiyi-mon

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top