Українські військовослужбовці  гідно тримають удар на Запорізькому напрямку — яка ситуація щодо російського вторгнення на 8 травня

Яка ситуація щодо російського вторгнення станом на ранок 8 травня

Сьогодні — 74 доба війни та День пам’яті та примирення. Про ситуацію на сьогоднішній ранок повідомив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник Іван Арєф’єв:

-На Запорізькому напрямку противник активних бойових дій не проводив. Наші військовослужбовці  гідно тримають удар, здійснюючи успішні контрнаступальні дії, про що свідчать статистичні дані щодо втрат російської армії у Запорізькій області.

За минулу ніч за порушення правил комендантської години затримано та доставлено до підрозділів поліції 31 особу, серед яких 29 чоловік та 2 жінки. Також за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння затримано водія, у якого вилучено транспортний засіб.

Вчора загарбники завдали ракетного удару по Одесі. По місту, у якому майже кожна вулиця має щось памʼятне, щось історичне. Але для російської армії й це не має значення. Їм би тільки вбивати та руйнувати. Одеса? Харківщина? Донбас? Їм однаково.

Лише Збройні Сили України та опір нашого народу можуть зупинити цю нелюдську навалу. Це варварство, яке має ракети, але не має нічого з того, що робить людей людьми. Такі дії російських окупантів, і особливо напередодні Дня памʼяті жертв Другої світової війни та Дня перемоги над нацизмом, мають нагадати кожній державі й кожному народу, що неможливо один раз і назавжди перемогти зло.

У свою чергу російська пропаганда свідоме перекручує окремі події Другої світової війни для обґрунтування агресивної зовнішньої політики. Вони кажуть “Можем повторить”, а ми відповідаємо “Ніколи знов!” Тому, пам‘ятаємо уроки Другої світової війни: ніколи знову не дамо перетворити Україну на місце для вирішення чужих інтересів; лише об’єднавшись разом, як ми це робимо зараз,  ми переможемо російську федерацію і ворогів України!Схилимо голови перед світлою пам’яттю чоловіків і жінок, які захищали рідну землю, віддамо глибоку шану кожному, хто боровся за Україну.

Нагадаємо, що сьогодні у нашому місті починається довга комендантська година. За рішенням військових вона триватиме з 19.00 8 травня до 5.00 10 травня. Протягом цього часу усіх мешканців просять залишаться вдома. Виходити під час комендантської години можна лише до сховищ у разі оголошення тривоги. Втім дозволяється недовго вигулювати домашніх тварин поряд з власним будинком, при собі варто мати документи. Запоріжців також попередили про можливі провокації та обстріли міста.

«Індустріалка» писала, що сьогодні, 8 травня, громадський транспорт у Запоріжжі закінчить роботу раніше.

Читайте також: Евакуаційні коридори будуть відкриті на в’їзд у Запоріжжя.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Українські військовослужбовці  гідно тримають удар на Запорізькому напрямку — яка ситуація щодо російського вторгнення на 8 травня появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yaka-situatsiya-shhodo-rosiyskogo-vtorgnennya-na-8-travnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top