Українські воїни влучили по позиціях російських військових у Бердянському районі

Починаючи від учора у тимчасово окупованому курортному місті Бердянську дуже гучно. Українські військові влучили по позиціях військових рф, дуже багато 200-их.

Про це повідомляє Бердянська міська військова адміністрація.

Зауважимо, від самого ранку місцеві мешканці бачили, як здійнявся стовб диму високо в гору. «Бердянськ. Сьогодні» посилаючись на свої джерела повідомили, що було влучання у базу відпочинку «Хімік», яка знаходиться поблизу с. Новопетрівка.

Також, військовий журналіст Андрій Цаплієнко опублікував на своїй сторінці у Телеграмі наступне повідомлення:

«Вчора вночі ЗСУ жахнуло так, що біосміття розліталося до 10.00 ранку. Підсумок: парочка пускових установок С-300, кілька одиниць іншого залізяччя та до 150 чмобікоподібних істот покращили статистику зведення Генштабу ЗСУ. Швидкі карети не встигали вивозити, більшість поранених орків — напівпошматовані, медики їм допомагали: «просто відрізають кінцівки, бо не встигають надавати належну медичну допомогу». Зеленкою обливають!! Зв’язок лежить, лікарні забиті.
Масштаб звіздеця у ранковому зведенні ГШ ЗС».

Нагадаємо, мешканцям тимчасово окупованих територій, які працюють на підприємствах, не виплачують зарплату. Люди періодично влаштовують «голодні бунти».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/ukrainski-voiny-vluchyly-po-pozytsiiakh-rosiyskykh-viyskovykh-u-berdianskomu-rayoni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top