Український авіаперевізник призупинив виконання рейсів Запоріжжя – Львів

Авіакомпанія почала літати за маршрутом Львів-Запоріжжя-Львів з 17 грудня, і встигла здійснити кілька рейсів. Але зараз вони оголосили про тимчасову зупинку у обслуговуванні даного напрямку. На сайті авіакомпанії продаж квитків на всі рейси закрито.

В Air Ocean Airlines обіцяють повністю компенсувати вартість придбаних квитків. Ті, хто придбав квитки на сайті авіакомпанії, отримають кошти автоматично в повному обсязі на банківську картку, з якої було здійснено оплату.

А тим, хто купив квитки у агента з продажу авіаційних перевезень, необхідно буде звернутися за місцем придбання квитків для відшкодування їхньої вартості.

Перевізник також пропонує пасажирам зберегти за собою право польоту з відкритою датою вильоту, а при покупці наступного квитка в авіакомпанії пропонують знижку 50% вартості квитка.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ukrainskij-aviapereviznik-prizupiniv-vikonannja-rejsiv-zaporizhzhja-lviv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukrainskij-aviapereviznik-prizupiniv-vikonannja-rejsiv-zaporizhzhja-lviv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top