Український експерт розповів про новий штамп коронавірусу, який виявили у Великій Британії 

Доктор медичних наук закликає українців не панікувати. 

Експерт в галузі охорони здоров’я та епідеміології, доктор медичних наук Михайло Фаворов прокоментував інформацію відносно нового штампу коронавірусу, який виявили у Великобританії. Відповідь Фаворов опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Триває невротизація населення. Тепер, коли спалах зібрався на спад у багатьох країнах, розпочато розкрутку “нових” вірусів, “мутацій вірусу”, поява “британського вірусу” і так далі. Друзі, спокійно!”, – написав експерт.

За його словами, мутують варіабельні ділянки, а константні – не мутують. Фахівець зазначив, що вакцини проти СOVID-19 все одно будуть працювати як планувалося.

“Тому вакцини будуть працювати як планувалося. Вірус буде постійно мутувати в варіабельних ділянках, тому, що йому треба стати вірусом людини, а не мишей з панголінами. Він хоче бути звичайною нежиттю, йому не хочеться бути смертельно небезпечним. Відповідно, вірус хоче передаватися активніше, без летальності. Що має місце бути”, – зазначив він і закликав припинити паніку.

Нагадаємо, цього тижня у Великій Британії виявили новий штамп коронавірусу, який, як зазначають, може бути на 70% більш заразним за своїх “попередників”. На початку тижня його виявили в понад тисячі людей у 60 адміністративних одиницях на південному сході Англії. Поки що науковці просять людей не панікувати. Коронавірус, як і будь-який вірус, постійно мутує, і нині дослідникам відомо про принаймні дев’ять груп таких мутацій.

Читайте також: В Україні оновили алгоритм тестування на коронавірус: що змінилося?

Сообщение Український експерт розповів про новий штамп коронавірусу, який виявили у Великій Британії  появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukrainskij-ekspert-rozpoviv-pro-novij-shtamp-koronavirusu-jakij-vijavili-u-velikij-britanii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top