Україна отримала ще чотири медалі з лижних гонок на міжнародному турнірі «Slavic Cup»

Представники збірної України з лижних гонок вже другий день забирають нагороди на міжнародному турнірі «Slavic Cup».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Національного олімпійського комітету України.

«Синьо-жовтим» вийшов п’єдестал у жіночій гонці на 10 км класичним стилем. Вікторія Олех другий день поспіль святкувала перемогу на словацькій трасі, цього разу випередивши у боротьбі за золото двох подруг по команді — на 1 хв. 41,3 сек», — заявили в комітеті.
Таким чином Софія Шкатула виборола срібло обігнавши вчорашню бронзову медалістку Анастасію Іванченко, яка отримала бронзу.
До срібла, здобутого у спринті напередодні, сьогодні додав медаль такого ж ґатунку на десятці класикою серед чоловіків Андрій Доценко.
Нагадаємо, ми повідомляли, що вчора представники збірної України з лижних перегонів у перший день змагань вибороли відразу чотири нагороди.
Раніше РБК-Україна повідомляло, що українські фігуристи вибороли «золото» у танцях на льоду на міжнародному турнірі з фігурного катання Pavel Roman Memorial у чеському місті Оломоуц.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.