Важные новости

Україна повернула з російського полону ще сімох цивільних – Лубінець

Вдалося повернути додому ще сімох цивільних громадян України, яких росія роками незаконно утримувала у неволі, повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець  у Facebook.

“Після років незаконного утримання росією наші люди нарешті вдома і можуть вдихнути вільне українське повітря.
Окрема подяка СБУ, СЗРУ та всім дотичним органам Коордштабу за цю роботу, яку нам разом вдалося реалізувати.
Ми працюємо далі. Українці мають повертатися додому. Кожен і кожна!”

https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/732654865_3928634107444353_4632653096724023560_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx2048x1366&ctp=s2048x1366&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=JVEx0k4EeTUQ7kNvwFJCnzo&_nc_oc=Ado3g1qaTTwnLSP0OrwLJmPBeN6z1zwksBOIbFiourJs_Fpfgx-n43jTkhEKZ1gUTfQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&_nc_gid=47fY_PMjgN89YCmL04AZ6w&_nc_ss=7b289&oh=00_Af950XbgMeg_b6JrAc-VaV8UBdJF17QjMzMcIRbF_GH1Zg&oe=6A45A893

“На рідну землю повернулися українці віком від 35 до 66 років. Усіх їх росіяни незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей. Щодо Київщини – це саме Бучанський район, де окупанти у 2022 році чинили звірства”, – написав він у Телеграм.

Так, одного із українців росіяни викрали з власної домівки лише тому, що його сини служать у Збройних Силах України. Іншого українця – по дорозі на роботу, куди він прямував у день російського вторгнення.

Омбудсман зазначив, що обмін став результатом прямої гуманітарної роботи з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.

Окрема подяка Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України та всім іншим дотичним органам, які працюють в рамках Коордштабу.

Інтерфакс-Україна

Сообщение Україна повернула з російського полону ще сімох цивільних – Лубінець появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top