Україна здобула друге «золото» та ще одне «срібло» на Паралімпіаді-2024

Збірна України на Паралімпійських іграх 2024 року здобула другу золоту медаль. Також українці вибороли ще одне «срібло».
Про це повідомляє РБК-Україна з посилання на офіційний сайт Міжнародного паралімпійського комітету.

Сьогодні 43-річна Оксана Зубковська здобула чемпіонство у змаганнях зі стрибків у довжину класу T12. Вона вп’яте поспіль стає чемпіонкою Паралімпіад.
«Золото» українка здобула з п’ятої спроби (5.78 метра). Оксана Зубковська встановила новий особистий рекорд сезону.
«Срібло» зі стрибків у довжину класу T12 здобула іспанка Сара Мартінес, а «бронзу» представниця Алжиру Лінда Хамрі.
Також сьогодні Україна здобула десяту срібну медаль на Паралімпіаді-2024 і першу медаль в академічному веслуванні.
Роман Полянський виборов «срібло» у парних одиночках (клас PR1). Це третя медаль українця у кар’єрі в академічному веслуванні на Паралімпіадах.

Україна на Паралімпіаді-2024
Україну на Паралімпійських іграх 2024 року у Парижі представляють 140 спортсменів.
Українська збірна здобула вже 21 медаль — дві «золоті», десять «срібних» та дев’ять «бронзових». Україна у медальному заліку на 15 місці.
У другий день Паралімпіади здобула першу золоту медаль. У плаванні вільним стилем на стометрівці серед чоловіків тріумфував Олександр Комаров (клас S5).
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.