Українці виграли Євролігу-2024 з пляжного футболу в дивізіоні В і підвищилися у класі

Сьогодні в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу фінальним матчем з командою ОАЕ завершила виступ у розіграші Євроліги-2024 в дивізіоні В.

Підопічні Миколи Костенка на цьому турнірі вже зустрічалися зі збірною Об’єднаних Арабських Еміратів. У груповому раунді українці перемогли з рахунком 5:2.

Фото beachsoccer.com

Сьогодні ж у першому періоді наша команда почала теж здорово.

Уже на 1-й хвилині Андрій Пашко ударом із середини поля відкрив рахунок. Але відразу ж араби перехопили ініціативу, і голкіпер синьо-жовтих Олександр Пославський щонайменше п’ять разів рятував наші ворота.

Однак на 8-й і 9-й хвилинах після ударів Мусаба та Хумайда не допоміг і він. І все ж на першу перерву суперники пішли за нічийного рахунку.

Олег Зборовський ударом головою відновив паритет — 2:2.

У другій 12-хвилинці команди мали багато моментів, однак відзначитися вдалося лише Дмитру Войтенку, який на 20-й хвилині бездоганно виконав стандарт.

У третьому періоді крапку в зустрічі на останніх секундах поставив Олег Щитник.

Отже, 4:2 — перемога збірної України, яка стала тріумфатором Євроліги-2024 в дивізіоні В.

Євроліга-2024. Дивізіон В

Фінал

Україна — ОАЕ — 4:2

Голи: Пашко (1), Зборовський (10), Войтенко (20), Щитник (36) — Мусаб (8), Хумайд (9).

Україна: Неруш, Пославський, Левченко, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Войток, Войтенко, Потапов, Щитник, Щериця, Росс.

Попереджені: Зборовський (24), Щитник (34) — Абдулла (22), Аббас (35), В. Бешр (35).

Матч за 3-тє місце

Грузія — Латвія — 5:2

Матч за 5-те місце

Ліван — Саудівська Аравія — 3:5

Сообщение Українці виграли Євролігу-2024 з пляжного футболу в дивізіоні В і підвищилися у класі появились сначала на Газета МИГ.