Українські шпажистки вперше за сім років здобули «золото» на Кубку світу

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Жіноча збірна України з фехтування вперше за сім років здобула «золото» на Кубку світу, повідомляє УНН з посиланням на НОК України. Деталі
«Українські шпажистки Влада Харькова, Олена Кривицька, Джоан Фейбі Бежура та Інна Бровко здобули командне золото Кубка світу в італійському Леньяно, перемігши у фіналі-трилері збірну Південної Кореї — 41:40», — вказали у НОК.
Це перше за сім років командне «золото» українських шпажисток на Кубку світу.
В 1/8 підопічні Богдана Нікішина перемогли сильну збірну Естонії (39:34), в 1/4 змусили скласти зброю команду бронзових медалісток Олімпіади-2020 та чинних віцечемпіонок світу представниць Італії (45:36), а у півфіналі здолали Гонконг (45:40).
Фінальний поєдинок проти лідерок світового рейтингу кореянок перетворився на трилер, у якому українські шпажистки спочатку поступалися чотирма уколами, потім вели шість. У підсумку основний час завершився з рівним рахунком і долю золота вирішила додаткова хвилина, у яку чемпіонка Європи Влада Харькова зуміла вирвати перемогу для України (41:40).
Нагадаємо
Українська шаблістка Ольга Харлан стала другою на етапі Кубка світу з фехтування, який пройшов в Алжирі. Це її перша медаль у сезоні.