Українська сторона стає на коліна – Порошенко про ініціативу зняти блокаду з ОРДЛО

П’ятий президент зауважив, що його команда ніколи не виступала проти відновлення економічних зв’язків з ОРДЛО, але – тільки в інтересах України

П’ятий президент України Петро Порошенко висловив велике занепокоєння через розгляд в Мінську можливості зняття економічної блокади з окремих окупованих території Донбасу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Занепокоєний несподіваною новиною за підсумками засідання ТКГ у Мінську про нібито готовність України в односторонньому порядку скасувати економічні обмеження щодо ОРДЛО. Нагадаю, що 15 березня 2017 року рішенням РНБО було призупинено економічні зв’язки з окупованими територіями. Це було реакцією на свавільне захоплення (експропріація або запровадження зовнішнього управління Москвою) українських державних та приватних підприємств, запровадження рубльової зони та російської податкової системи”,пише Порошенко.

І обурюється: “Що ж змінилося з того часу? З боку окупанта – нічогісінько. Виходить, українська сторона стає на коліна, про що вже говорив Зеленський?”

Політик зауважив, що його команда ніколи не виступала проти відновлення економічних зв’язків з ОРДЛО, але – тільки в інтересах України та за умови встановлення тривалого режиму припинення вогню та повернення захоплених українських підприємств їхнім власникам.

“Вимагаю від президента Зеленського дати публічну відповідь, на якій підставі він дав такі директиви делегації України. Реалізація російського сценарію на Донбасі – це зрада національних інтересів нашої держави і пам’яті про тисячі українських патріотів, які загинули за свободу, суверенітет і територіальну цілісність України”,наголосив Порошенко.

І резюмував, озвучивши кілька риторичних запитань: “Що далі? Репарації з бюджету України на користь агресора? Автономія з правом вето на суверенні рішення держави, на курс до ЄС та НАТО?”

Источник: https://forpost.media/glavnoe/ukrainska-storona-staie-na-kolina-poroshenko-pro-iniciativu-znjati-blokadu-z-ordlo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top