Українські студенти завдяки фонду Бориса Колесникова відвідали виставку світових лідерів харчової галузі

Шоколад, кондитерські вироби, снеки та напої – таке різноманіття продукції представлене на одній із найбільших у світі виставок ISM, яка проходить у Кельні. Саме сюди завітали студенти із усієї України — переможці конкурсу «Харчові технології», який проводить Благодійний фонд Бориса Колеснікова.

У виставці взяли участь близько 1700 експонентів із 76 країн. На їхню продукцію можна було не лише дивитись, а й скуштувати. На площі у 110 тисяч квадратних метрів знаходились одинадцять павільйонів. Окрім харчової продукції на виставці була представлена і технологія виробництва. У Кельні зі студентами зустрівся президент благодійного фонду – Борис Колесніков. Зазначив: відвідування експозиції необхідне, аби молоді спеціалісти отримали досвід від європейських колег, привезли його до України та розвивали власні ідеї.

Очільник фонду також оголосив умови участі в проекті на отримання гранту від 50 до 100 тисяч доларів з метою впровадження стартапів молодих фахівців харчової галузі. Українські студенти відвідали стенди гігантів світової харчової галузі, у тому числі і українських виробників. Ознайомились з асортиментом товарів, новинками та інноваціями, поспілкувалися з закордонними спеціалістами, пройшли майстер-класи. Отриманий досвід вони привезуть в Україну.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ukrayinski-studenti-zavdyaki-fondu-borisa-kolesnikova-vidvidali-vistavku-svitovih-lideriv-harchovoyi-galuzi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top