Українцям розказали про якість роботи народних депутатів

Портал «Слово і діло» вкотре проаналізував рівень відповідальності українських парламентарів та опублікував відповідний рейтинг. Він складався на основі співвідношення числа виконаних депутатами обіцянок до загальної їх кількості.

Так, найбільш відповідальним народним обранцем став обранець від Вінницької області Микола Кучер, обраний від округу №17. Парламентар входить до складу фракції партії «БПП «Солідарність».

Запорізька область також представлена серед найвідповідальніших політиків. Так, в ТОП-10 народних депутатів України увійшов запорізький парламентар, Голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко. За 4 роки депутатської діяльності політик виконав 64% обіцянок, які були дані виборцям.

Варто зазначити, що більшість у першій десятці склали представники саме фракції президентської політичної сили. Так, депутати від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» посіли 8 місць з 10.

Своєрідний антирейтинг безвідповідальних обранців очолив одіозний депутат Сергій Клюєв, який наразі переховується від українського правосуддя за кордоном. Він балотувався по округу №46 Донецької області в якості самовисуванця. Раніше був членом Партії регіонів, а його брат Андрій Клюєв очолював Адміністрацію президента-втікача Віктора Януковича.

Варто зазначити, що Клюєв за 4 роки чергової для себе каденції депутата не виконав жодної з власних обіцянок, очоливши рейтинг найбезвідповідальніших депутатів з результатом 100% обману власних виборців.

Також до числа безвідповідальних політиків увійшов ще один депутат-утікач Олександр Онищенко.

В першу десятку антирейтингу загалом увійшли п’ятеро самовисуванців, що є найбільшим показником серед інших суб’єктів висування кандидатів на посаду народного депутата.

Сообщение Українцям розказали про якість роботи народних депутатів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukraincjam-rozkazali-pro-jakist-roboti-narodnih-deputativ.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top