Укргідрометцентр дав прогноз на грудень

У грудні цього року, першому місяці зими, Україна очікує відносно теплу погоду, як передбачає Укргідрометцентр.

Температура повітря варіюватиметься від -3 до +2 градусів Цельсія, тоді як у Криму можна очікувати до +4 градусів. Це на 1-1,5 градуса вище середніх показників для цього місяця.

Опади у грудні будуть у межах норми, з місячною сумою від 34 до 79 мм. У гірських районах Криму та Карпат прогнозують до 105 мм опадів.

Історичні дані свідчать, що зазвичай у грудні середня температура коливається від -1 до -5 градусів Цельсія. Однак, на Закарпатті та в південних регіонах буває тепліше — від 0 до +2 градусів, а в Криму до +6 градусів. Абсолютні температурні максимуми можуть досягати +10 до +18 градусів, у південних областях навіть до +20, а на півдні Криму до +25 градусів. Мінімальні температури сягають -24 до -32 градусів, в деяких регіонах навіть до -38 градусів.

Що стосується опадів, то середній показник для грудня становить 30-66 мм, на Закарпатті та у горах Криму — до 139 мм. У більшості областей формується стабільний сніговий покрив, хоча на півдні країни сніг є не щороку. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/ukrgidromettsentr-dav-prognoz-na-gruden/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top