“Укроборонпром” готовий взяти в управління заарештовані активи “Мотор Січі” 

У державному концерні «Укроборонпром» готові взяти в управління активи компанії «Мотор Січ», на майно якої Шевченківський районний суд Києва наклав арешт.

Відповідний лист направили в Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Про це повідомив генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв, передає прес-служба концерну.

“Сохранение украинской “Мотор Сичи” я считаю вопросом национальной безопасности. “Укроборонпром” уже направил письмо АРМА о готовности выступить субъектом управления активами акционерного общества “Мотор Сич” с целью сохранения его потенциала. Для нас как для государственного оборонного концерна важно, чтобы “Мотор Сич” продолжало свою работу: с сохранением рабочих мест, с выполнением обязательств в рамках производственных заказов. И наша команда готова поддержать предприятие”, – відзначив генеральний директор.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва прийняв рішення накласти арешт на цілісний майновий комплекс та 100% акцій АТ «Мотор Січ». Поки що заводом керуватиме АРМА.

Головне слідче управління СБУ наразі здійснює досудові розслідування щодо «Мотор Січі» за двома напрямами:

За ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 КК України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).
За ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 К України. В ньому досліджуються можливі порушення законодавства під час первинної приватизації й подальшої незаконної концентрації акцій.

Читайте також: Національний заповідник «Хортиця» отримає майже 15 мільйонів: на що мають витратити гроші

Сообщение “Укроборонпром” готовий взяти в управління заарештовані активи “Мотор Січі”  появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/ukroboronprom-gotovij-vzjati-v-upravlinnja-zaareshtovani-aktivi-motor-sichi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top