«Укрзалізниця» попередила про затримку потягів до Запоріжжя

Попри відключення світла та ракетні обстріли поїзди «Укрзалізниці» продовжують рух. Станом на 09:00 заплановані рейси виконують 95 потягів, але 81 з них запізнюється. Зокрема, до Запоріжжя.

За інформацією «Укрзалізниці», деякі потяги затримуються на 12 годин.

Найбільш болючі затримкм поїздів:
— №711 Краматорськ-Київ (затримка +12 год. 51 хв.);
— №749 Київ-Ужгород з групою вагонів Київ-Відень +11:08);
— №17  Харків-Ужгород (+11:04);
— №119 Запоріжжя-Львів (+10:58);
— №3   Запоріжжя-Ужгород (+10:17).

Найскладніша ситуація в «Інтерсіті+», які опалюються від електромережі. Наразі їх екіпірують термоковдрами. Два маршрути — на Краматорськ (712) та на Дніпро (732) — були підхоплені потягами далекого слідування з автономними системами опалення.

Перевізник нагадує, що пасажирів, які за форс-мажорних обставин не встигнуть на свої рейси, з тим же квитком пересадять на наступний рейс того ж напрямку.

Як раніше повідомляв «Форпост», у Запоріжжі українські фахівці розробили новий військовий безпілотник, який назвали «Домахою» на честь козацької шаблі.

Експерти з авіамоделювання, програмісти та радіотехніки запустили проєкт ще у 2014 році, а зараз дрон буде доречним Збройним силам України, що звільняють окуповані території. Комплекс складається з двох дронів, підготовка яких займає до 20 хвилин. Розробники називають їх «маленькими літачками» за хороші аеродинамічні характеристики, що дозволяють літати в складних погодних умовах. Вони запускаються за допомогою катапульти, а приземляються на парашутах.

«Зараз ситуація така, що скільки комплексів не роби, все одно буде замало», — говорить виконавчий директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Слідопит» Сергій Глазунов.

З ним, а також разом з іншими розробниками «пташки» ми зустрічаємось на локації, де можна підняти її в небо. Комплекс складається з двох безпілотників, якщо ворог збиває один, то інший продовжує працювати.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukrzaliznytsia-poperedyla-pro-zatrymku-potiahiv-do-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top