Укрзалізниця знижує вартість проїзду в «Інтерсіті» на 15%

Укрзалізниця з 1 листопада цього року зменшила вартість проїзду у вагонах першого класу швидкісних поїздів Інтерсіті+ на 15% у внутрішньому сполученні.

“Запрошуємо пасажирів подорожувати швидкісними поїздами, та тих, хто користувався другим класом, пересісти у перший. Наші поїзди – це більш безпечний та комфортний вид транспорту”, – зазначив в.о. члена правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.

За його словами, вартість проїзду буде змінюватися не лише залежно від дати, а й дня тижня, у який пасажир здійснює подорож. Зокрема, дешевше користуватися вагоном першого класу швидкісного поїзда у вівторок, дорожче – у п’ятницю, оскільки діють різні коефіцієнти індексації тарифів. Крім того, при купівлі квитків “туди – зворотно” діє знижка 10%.

“Найбільше пасажири поїздів Інтерсіті+ зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах першого класу, якщо купуватимуть квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда. Діє програма лояльності: “купуй раніше – плати менше”, – заявив Перцовський.

В Укрзалізниці також наголосили, що після дії 15% знижки, вартість проїзду у вагонах першого класу Інтерсіті+ стане більш конкурентною за авіатранспорт.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ukrzaliznicja-znizhuie-vartist-proizdu-v-intersiti-na-15/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukrzaliznicja-znizhuie-vartist-proizdu-v-intersiti-na-15

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top