Уламки касетних снарядів залетіли у кімнати: подробиці наслідків обстрілу на Запоріжжі

Рашисти обстріляли цивільну інфраструктуру в Оріхові. Масових жертв вдалось уникнути тільки завдяки тому, що люди після сигналу «повітряна тривога» всі присутні у лікарні та гуртожитках спустились в укриття.

Як зазначили у військовій адміністрації, у двох гуртожитках не залишилось цілих вікон, уламки касетних снарядів залетіли у кімнати. Щойно відремонтовані кімнати для першого курсу знищені. Обстановка у місті напружена. Мешканці налякані прильотами у житловий центр міста.

Як зазначає речник Запорізької ОВА Іван Арєф’єв, останні дві доби Оріхів та Гуляйполе під постійними обстрілами. Ворог обстрілює цивільну інфраструктуру. На щастя, люди встигають спуститися в укриття. Тільки завдяки цьому у людей незначні травми від битого скла та дверей, але всі залишились живі.

Ворог використовує різний калібр: прилітають і крилаті ракети, і артилерійські снаряди. Цього разу використовувалась зброя касетного типу: ракети вибухали у повітрі, касети відділялися і кожна вибухала окремо, тому вражені дахи, вікна, рами, двері. Тепер місцева влада підраховує завдані збитки у понівечених гуртожитках на 220 місць кожен.

Місцеві кажуть, що майже все місто виїхало через страх, але хочуть жити в нашій країні, чекають і роблять все можливе, аби наші сили оборони перемогли.

Нагадаємо, за даними Сил оборони в Оріхові внаслідок обстрілу пошкоджені й зруйновані приватні будинки, садочок «Сонечко», магазин, СТО, техніка.

Источник: https://subbota.ua/news/177523/ulamki-kasetnih-snaryadiv-zaletili-u-kimnati-podrobiczi-naslidkiv-obstrilu-na-zaporizhzhi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top