Уляна Супрун розповіла українцям скільки сексу вважається оптимальним для людини

Колишня Міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун назвала оптимальну кількість сексу в житті людини та порекомендувала, як впоратися з проблемами в інтимному житті. 

“Пікантну” тему професор зачепила на своїй сторінці в Facebook, посилаючись на спецпроєкт “Психея”. У повідомленні зазначено, що тема сексу для багатьох людей залишається табуйованою та незручною. Саме тому, згідно з дослідженнями, в середньому людина займається сексом понад 50 разів на рік (приблизно 1 раз на тиждень).

“Часом навіть у стосунках може виникати страх говорити про проблеми, не кажучи вже про обговорення фантазій чи бажань. Це відбувається передусім через безліч поширених стереотипів про секс, брак сексуальної освіти та загалом відсутність розуміння, що означає здоровий секс. Тому часто треба проговорювати основи того, як відбувається секс та чим він є (і не є), щоб мати змогу говорити далі про його тонкощі”, – зазначає Супрун. 

Жінка наголошує, що нормальна кількість сексу – це та, яка приносить задоволення обом партнерам. Проте секс, за словами Супрун, включає в себе не лише статевий акт. Це також почуття прив’язаності, ніжності, інтимності, грайливості, бажання і задоволення. Якщо один з партнерів не хоче практикувати певні тонкощі близькості – він повинен не мовчати, а відкрито говорити про свої бажання або табу.

“Водночас партнери можуть сказати “ні” й відмовитися від певних практик, якщо вони неприємні або неприйнятні для них. Також вони можуть обговорити власні вподобання та очікування й вирішити будь-які проблеми, які можуть стати на заваді отримання позитивного сексуального досвіду. Якщо ви відчуваєте, що у сексі щось не так і не можете впоратися з проблемою самостійно чи з партнером, не соромтеся звертатися по допомогу до фахівців”, – зазначає колишня керівниця МОЗ. 

Читайте також: Стало відомо як запоріжці можуть отримати компенсацію за лікування від короновірусу

Сообщение Уляна Супрун розповіла українцям скільки сексу вважається оптимальним для людини появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/uljana-suprun-rozpovila-ukraincjam-skilki-seksu-vvazhaietsja-optimalnim-dlja-ljudini.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top