Уникнути черг та мінімізувати ризики захворювань: як на «Запоріжсталі» проводять температурний скрінінг працівників

На комбінаті «Запоріжсталь» для таких цілей вирішили пристосувати камери відеоспостереження. В них вбудовані тепловізори, які швидко реагують на підвищену температуру. Це дозволить уникнути черг на вході, а отже й мінімізувати ризики захворювань.

Такий температурний скрінінг застосовують в Америці та Італії. В Україні поки працює 5 таких систем. 4 з них у Запоріжжі та одна у Києві. Зараз фахівці на комбінаті “Запоріжсталь ” налаштовують їх та планують під’єднати до системи контролю доступу. Окрім цього на прохідних створено спеціальні місця для медперсоналу.

На комбінаті “Запоріжсталь” продовжують профілактичні роботи з недопущення розповсюдження коронавірусу. Зокрема, перед змінами працівники проходять обстеження у медпунктах підприємства. Здійснюється вибірковий контроль температури працівників у цехах. Придбали тисячу термометрів для аптечок, які є в усіх дільницях комбінату.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/uniknuti-cherg-ta-minimizuvati-riziki-zahvorjuvan-jak-na-zaporizhstali-provodjat-temperaturnij-skrining-pracivnikiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top