УПЛ: «Полісся» вдома мінімально переграло «Колос»

Житомирське «Полісся» здобуло домашню перемогу над «Колосом» із Ковалівки в 24-му турі української Прем’єр-ліги.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Україна, Прем’єр-ліга, 24-й тур
«Полісся» – «Колос» – 1:0
Гол: Танковський, 83

Першими гольовий момент створили «хлібороби». Бурда пробив із льоту після кутового прямісінько в Кудрика. У відповідь «поліські вовки» невдовзі організували нагоду зусиллями Крушинського, який з дистанції пробив у кут – Фесюн парирував.
Та належного розвитку цей обмін можливостями забити не отримав. Фактично до кінця першої половини вболівальники дочекалися лише на один небезпечний випад. «Полісся» розіграло зразкову атаку з навісом Назаренка на Луїфера та ударом форварда з відскоком – кіпер витягнув із-під поперечини.
Зате на старті другого тайму на один момент господарів «Колос» відповів аж двома. «Поліський вовк» Назаренко трохи недокрутив м’яч у кут після прориву Таллеса. Натомість «хлібороб» Демченко промахнувся з кількох метрів головою після навісу Топалова, а його одноклубник Ільїн із гострого кута несподівано пробив у поперечину!
Утім, як і до перерви, запал команд швидко згас. Лише на 70-й хвилині оборонець «Колоса» Бурда наважився пробити здалеку – Кудрик упіймав м’яч по центру воріт. А от житомиряни свою нагоду під завісу зустрічі таки реалізували. Це Танковський у дотик замкнув передачу Фортюне з лівого флангу – 1:0 у підсумку.
Перемога дозволила «Поліссю» впритул підібратися до «Руха» (5-те місце). Львів’яни мають 40 очок, а підопічні Сергія Шищенка набрали 39 пунктів. Тим часом «Колос» із одним балом за шість турів опинився на 11-й сходинці (25 очок).

До слова, раніше «Шахтар» мінімально здолав «Ворсклу» вдесятьох.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.