Урочиста церемонія нагородження кращих команд Запоріжжя відбулася у будинку культури імені Шевченка

Заслужені медалі та кубки отримали переможці міських турнірів з футболу

Ці хлопці на сцені та в залі – майбутнє українського футболу. Дехто з них професійно займається футболом, а для когось цьогорічний сезон став першим. Відзначити переможців міських чемпіонатів зібралися представники влади, а також міської та обласної федерацій футболу.

Одразу після вітального слова розпочали церемонію нагородження. За підсумками сезону перше місце серед юнацьких команд категорії U-7 посів «Славутич» під керівництвом Михайла Груденка. Команда «Титан-Металург» та її тренер Анатолій Борисенко стали призерами у категорії U-8.

Перше місце у категорії U-9 посіли вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №8, та їх тренер Ігор Кочетков. Остання нагорода церемонії – головний кубок першості U-11 – дістався команді «Металург-2007» під керівництвом Юрія Маркіна.