Уряд має розробити схему підтримки вітчизняних авіаперевізників в умовах пандемії

Вчора, 16 лютого, в Уряді відбулась нарада щодо розвитку внутрішніх авіаційних перевезень.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що українці мають отримати доступ до якісних та дешевих авіаційних перевезень як на внутрішніх рейсах, так і міжнародних. Фінансова спроможність та стабільність роботи вітчизняних авіаційних компаній є гарантією доступних авіаперевезень для українців, збільшення туристичного попиту та стимулом для розвитку економіки в цілому.

«Необхідно активізувати роботу та сформувати державну стратегію підтримки вітчизняних авіаперевізників у зв’язку з негативними наслідками пандемії COVID-19. Важливо якнайшвидше  завершити цей процес, щоб українці отримували безпечні та якісні послуги», — підкреслив Денис Шмигаль.

Україна підписала угоду про Спільний авіаційний простір з Європейським Союзом, тому підтримка вітчизняних авіакомпаній сьогодні має визначальну роль. Міністр інфраструктури Владислав Криклій в свою чергу озвучив можливі механізми державної підтримки українських авіакомпаній.

Підсумком наради стало доручення голови Уряду Міністерству інфраструктури до 22 лютого напрацювати рішення щодо підтримки вітчизняних авіаперевізників.

Читайте також: Мешканці Південного мікрорайону скаржаться, на неможливість дихати, через невідомий дим на вулиці (фото)

Сообщение Уряд має розробити схему підтримки вітчизняних авіаперевізників в умовах пандемії появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/urjad-maie-rozrobiti-shemu-pidtrimki-vitchiznjanih-aviapereviznikiv-v-umovah-pandemii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top