Важные новости

“Усі, хто проти терору, встаньте!” – на широкі екрани України вийде фільм про Стуса (трейлер)

Вийшов офіційний трейлер документально фільму про Василя Стуса, створеного в Україні. Кіно на широкі екрани вийде 5 вересня. “Заборонений” – фільм про “життя і боротьбу” Василя Стуса зі слоганом “Усі, хто проти терору, встаньте!”.

Фільм було створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

“Фільм про Василя Стуса – видатного поета, непересічну особистість, борця за незалежність України у XX столітті – викликав неабиякий інтерес у всіх ще на етапі створення. Нарешті український глядач побачить картину і зможе скласти власне враження про фільм, який бурхливо обговорювався і є дуже очікуваним”, – коментує очільник Держкіно Філіп Ільєнко.

Події відбуваються у 1965 році. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/usi-hto-proti-teroru-vstante-na-shiroki-ekrani-ukraini-vijde-film-pro-stusa-trejler.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top