Усі хто вижив під час пожежі в Запорізькій інфекційній лікарні мають задовільний стан: Олексій Кулинич

Голова Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації Олексій Кулинич розповів про стан постраждалих під час трагічної пожежі у Запорізькій обласній інфекційній лікарні:

“Вісім осіб направлені до лікувальних закладів міста Запоріжжя, серед яких шість осіб перебували безпосередньо на лікуванні у відділені інтенсивної терапії Запорізької обласної інфекційної лікарні. Вони направлені до так званих ковідних госпіталів, які розташовані в лікарнях міста Запоріжжя. Стан всіх цих пацієнтів на сьогодні, як і на вчора, стабільний. Є одна пацієнтка, яка перебуває в 9-й лікарні безпосередньо в інтенсивній терапії, але її стан обумовлений саме гострим перебігом коронавірусу. Що стосується інших пацієнтів, вони перебувають в госпіталях в соматичних відділеннях, тобто їх стан середньої ступені тяжкості. Загроз здоров’ю цих пацієнтів не має.

Що стосується медичних працівників, вони перебувають згідно до більшості травм в опікових відділеннях 5-ї міської лікарні: медбрат перебуває в опіковому відділені, і лікар-реаніматолог в реанімаційному відділенні, і готується до переведення до соматичного відділення. Їх стан також задовільний”, – прокоментував Олексій Кулинич.

З усіма пацієнтами проведена робота психологів, адже люди пережили постравматичний стрес. Допомога їм буде надаватись й надалі. Пан Кулинич також зазначив, що усіх пацієнтів забезпечено всіма необхідними ліками.

Голова департаменту охорони здоров’я ЗОДА відмітив хоробрість та злагодженість дій лікарів інфекційної лікарні, які допомагали рятувати людей із приміщення в якому відбулася пожежа. Вдячність висловили усім міським службам, які приймали участь в ліквідації пожежі та рятуванні пацієнтів.

Крім цього, пан Кулинич розповів про нинішню ситуацію в лікарні, в якій на вчорашній день залишалось 18 чоловік:

“Ці люди залишаються в лікарні, вони закінчують лікування, і будуть переведені до інших лікувальних закладів, якщо це буде потрібно. Так, вони залишаються на другому поверсі, бо це саме ковідний госпіталь. Що стосується інших поверхів, там забезпечений повний цикл надання допомоги з відповідними медичним спостереженням необхідним цим пацієнтам. Це пацієнти з переважно легким або середнім ступенем тяжкості, вони не потребують реанімаційних робіт” – каже пан Кулинич.

Читайте також: Головного лікаря Інфекційної лікарні, в якій відбулась смертельна пожежа, відсторонили від роботи

Сообщение Усі хто вижив під час пожежі в Запорізькій інфекційній лікарні мають задовільний стан: Олексій Кулинич появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/usi-hto-vizhiv-pid-chas-pozhezhi-v-zaporizkij-infekcijnij-likarni-majut-zadovilnij-stan-oleksij-kulinich.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top