Увага: компанія «Місто для людей» інформує

УВАГА ШАХРАЇ!

Шановні клієнти, “Місто для людей” у Запоріжжі не має жодного офіційного каналу у Telegram, просимо бути уважними та не надавати конфіденційну інформацію шахраям.

Увага: компанія "Місто для людей" інформує фото

Наша команда помітила шахрайські дії у мережі Інтернет, а саме створення неофіційного каналу нашої компанії ТОВ “Місто для людей”, де шахраї збирають буцімто від імені нашої компанії звернення та заявки громадян! Такі дії порушують Закон України «Про інформацію», а надана вами інформація непідтвердженим особам може використовуватися для незаконних дій. Просимо вас бути обережними та звертатися тільки на офіційні лінії компанії “Місто для людей”:

Наша гаряча лінія “Місто для людей” у Запоріжжі 067 400 10 08;
Форма зворотного зв’язку на офіційному сайті керуючої компанії – mdl.com.ua ;
міський контакт-центр міста Запоріжжя 15-80.

Наголошуємо, що керуюча компанія не може гарантувати виконання заявки і не несе відповідальність за реакцію на скарги, що були передані іншими шляхами.

Telegram-чат “Запоріжжя — Безпечне місто” не має жодного відношення до керуючої компанії, як і новостворений Telegram-чат “ТОВ МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЗАПОРІЖЖЯ”, і не має жодної технічної можливості передавати заявки мешканців у систему заявок “Місто для людей”. Будьте пильними.

Увага: компанія "Місто для людей" інформує фото 1 Источник: https://zp.vgorode.ua/news/obschestvo/a1148273-uvaha-kompanija-misto-dlja-ljudej-informuje

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top